Mis on Lasnamäe Leht?

Lasnamäe on Tallinna suurima elanike arvuga linnaosa, kus elab ligikaudu 120 000 registreeritud elanikku. Lasnamäel on kokku 17 asumit: Väo, Suur-Sõjamäe, Ülemiste, Sikupilli, Uuslinn, Pae, Kurepõllu, Paevälja, Laagna, Loopealse, Katleri, Tondiraba, Kuristiku, Priisle, Mustakivi, Seli ja osaliselt Iru asum.

Lasnamäe Leht on linnaosa ajaleht, mis ilmub alates 2002. aastast. Ajaleht ilmub kord kuus värvilisena 16 leheküljel, millest 8 lehekülge nii eesti kui ka vene keeles sisaldavad linnaosavalitsuse poolt avaldatavat informatsiooni ning 8 lehekülge mõlemas keeles reklaami. Ajaleht ilmub iga kuu kolmandal või neljandal nädalal ning on lugejatele avalikult kättesaadav tasuta. Ajalehe tiraaž on 60 000 eksemplari ning see igakuiselt see jõuab kõikidesse Lasnamäe postkastidesse. Lugejate tagasiside kohaselt on Lasnamäe Leht kõige loetavam linnaosa ajaleht Tallinnas.

Lasnamäe Leht pakub ettevõtetele reklaamipinda. Võimalik on tellida reklaami vajadusel koos kujundusega ning ka reklaamartikleid. Meie partnerite sõnul reklaamartiklite avaldamine toob häid tulemusi, kuna annab võimaluse pikemalt ja põhjalikumalt tutvustada oma ettevõtet ning oma tooteid ja teenuseid.

Lasnamäe Lehe lugejaskond on suurim potentsiaalsete klientide hulk nii Tallinna kui ka Harjumaa ettevõtetele, kuna enamus elanikke töötavad ja sageli sooritavad ka sisseoste linnaosa piiridest väljaspool.

Kes on Krabu Grupp?

Tegemist on 2012. aastal loodud Eesti kapitalil põhineva firmaga mis osutab teenuseid kommunikatsiooni, projektijuhtimise ja infotehnoloogia valdkonnas. Meie partnerid on nii riigisektori organisatsioonid kui ka äriühingud. Üks osa meie kommunikatsiooniosakonna tööst on seotud erinevate meediakanalite korraldamisega. Me anname välja erinevaid lehti, korraldame ja opereerime siseraadiot, pakume sisetelevisiooni ja korraldame ka muid kommunikatsioonikanaleid. 

Krabu Grupp koosneb kolmest osast: kommunikatsioon, IT ja tõlketeenused. Lasnamäe Lehe väljaandmine kuulub kommunikatsiooni valdkonna alla.